Tutvustus

onas

Baltic Media Services OÜ — see on firma, mille põhitegevuseks on töö reklaamivoogudega Eesti mediaaturul. Osaühingu Baltic Media Services OÜ koosseisus on kaks raadiojaama Narodnoe Raadio ja Raadio DFM. Meie ettevõte kuulub Eesti Meedia AS raadiogrupp-i, mille juhtimisel antakse Eestis eetrisse veel kolma raadiojaama: Elmar, Kuku ja My Hits.
Baltic Media Services OÜ peamiseks partneriks Eestis on Eesti Meedia AS ja Venemaal ZAO Russkaja Media Gruppa. Mõlema meie raadiojaama kuulajad on erakordselt lojaalsed ja kliendid, kes paigutavad reklaami meie raadiojaamadesse Narodnoe Radio ja DFM on alati rahulolevad. Kõik see on võimalik tänu sellele, et Baltic Media Services OÜ personal omab head arusaamist sellest, et kus, millal ja kuidas peab reklaam töötama ja milline peab olema raadiojaam.

Audioreklaam, mis on valmistatud meie firmas, meie klientide jaoks, omab vaieldamatut paremust teiste firmade audioreklaamide ees. Just see võimaldabki meil lubada reklaamijatele nende reklaami efektiivset paigutust.

 

Portfoliot meie töödest saate vaadata lõigus Meie tööd.