DFM


DFM— see on ere, progressiivne ja huvitav muusika, see on rõõmsameelna ja annab hea tuju kogu päevaks. Eetris on esindatud juhtivate muusikasuundade liidrite looming, selliste nagu Madonna, Justin Timberlake, Timbaland, Fergie, Timo Mass, Gwen Stefani, Usher, BobSinclair, Beyonce, David Guetta, Nelly Furtado. Samuti on esindatud hitid maailma parimatelt tantsupõrandatelt, remixid ja coverid vene ja lääne muusikast. See kõik on loodud tõeliselt maailmakuulsate gurude poolt, kõige eredamate ja edukamate professionaalide ja ka noorte diskorite poolt.

DFM jääb vene noorte seas kõige armastatumaks raadiojaamaks. DFM valgustab täielikult kohalikku klubielu, teeb koostööd mitmete promootoritega ja toetab mitmesuguseid noortele suunatud meelelahutusüritusi. DFM — see on tantsumuusika kodu. See on hea tuju, positiivsed emotsioonid,  edu ja kaasaegsed klubirütmid.

DFM`i auditooriumiks on inimesed, vanuses 20-40 eluaastat. Kuulajad iseloomustavad ennast, kui innovatsioooniliste vaadetega kaasaegseid inimesi, kellel on aktiivne eluviis ja kes ilmutavad huvi kõige uue ja kaasaegse suhtes. DFM`i kuulajad armastavad käia kinos, ööklubides, moodsatel üritustel. Nad ostavad moodsate brändide noorterõivaid, tunnevad huvi elektroonikapoodides müüdavate uudistoodete vastu. Nad käivad ajaga kaasas, on sinapeal internetiga ja armastavad sms-suhtlust.